HODNOCENÍ OD ZÁKAZNÍKŮ

Moc děkujeme za nádherné fotky (nejen) ze svatby. 🤗Spolupráce se sympatickým fotografem Lukášem byla od začátku bezvadná. Díky předsvatebnímu focení jsme vzájemně oťukali, což určitě nebylo na škodu. Se všemi našimi požadavky se Lukáš znamenitě vypořádal a i přes drobné komplikace způsobené počasím jsme si focení moc užili a můžeme znovu a znovu prožívat naprosto živě zachycené okamžiky svatebního dne. 💗S Lukášem jsme se skrze objektiv určitě neviděli naposledy a moc rádi jej všem doporučujeme!

Jobánkovi

Fotečky už jsme si prohlédly a jsou úžasné! Moc za ně děkujeme. Určitě Vaše služby doporučíme rádi dalším.

Košťálovi

Pan fotograf je velice vstřícný, rychlý termín na focení, krásné fotky, upravené fotky poslány během 4 dnů, jistě využiji jeho služby i v budoucnu. Doporučuji.

K. Haraštová

6. 6. 2021 nás pan fotograf fotil s těhu bříškem. Dnes, 9.6. už jsme mohli upravené fotky zveřejnit. Jsme moc spokojeni za krásné fota a děkujeme. Máme v plánu pana fotografa využít i na rodinné fotky, až se malý narodí 😊

Havlíčkovi

Moc děkujeme za fotky. Velice se nám líbí. V budoucnu Vaše služby rádi využijeme.

Těšíkovi

Moc děkujeme 🙂 spokojenost! Jsme rádi, že Vás známe 🙂

Florcovi

Moc děkujeme za krásné svatební fotky. Práce fotografa byla naprosto špičková, v pohodě se začlenil mezi svatebčany, čímž vznikaly parádní fotky (i spoustu momentek, které si člověk ani v tu chvíli neuvědomil). Mohu vřele doporučit, jsme naprosto spokojeni. Určitě bychom rádi využili služeb i na další focení.

Prokešovi

Moc děkujeme za fotky. Jsou úžasné přesně podle očekávání. I váš přístup byl skvělý. Je vidět že fotíte s láskou a vaše práce vás opravdu baví. Určitě jsme se neviděli naposledy.

Břendovi

Jinak moc děkujeme, fotky se nám moc líbili a budeme se těšit třeba někdy příště.

Sedláčkovi

Fotky jsou naprosto skvělé, jsi super.

Brychtovi

Děkujeme za fotky a super přístup. Taky se těšíme na příště.

V. Beran & K. Ondráková

Děkujeme, fotečky jsou moc pěkné.

Liškovi

info@lukasdolihal.cz

+ 420 734 325 292

© Lukáš Dolíhal 2021