Recenze od spokojených zákazníků

Jak se mi podařilo naplnit očekávání u svatebního focení v dešti? Byl jsem ten pravý rodinný fotograf? Nebo je to celé nějaká levárna? To vše a mnohem více se můžete dočíst ve vašich recenzích níže. A kdybyste chtěli vidět ty opravdu nejaktuálnější recenze, tak mrkněte na Google.

Spokojení zákazníci, rodina Procházkova.

PROCHÁZKOVI

Naprostá spokojenost!!! Focení bylo moc fajn, Lukáš je milý a ochotný fotograf, který ví co dělá a dokáže si poradit i s malými dětmi. Komunikace byla rychlá, bezproblémová. Nádherné fotky jsme dostali už za 3 dny. Vřele doporučujeme, s Lukášem jsme rozhodně nefotili naposledy.
 
Spokojení zákazníci, novomanželé Jobánkovi

JOBÁNKOVI

Moc děkujeme za nádherné fotky (nejen) ze svatby.🤗 Spolupráce se sympatickým fotografem Lukášem byla od začátku bezvadná. Díky předsvatebnímu focení jsme vzájemně oťukali, což určitě nebylo na škodu. Se všemi našimi požadavky se Lukáš znamenitě vypořádal a i přes drobné komplikace způsobené počasím jsme si focení moc užili a můžeme znovu a znovu prožívat naprosto živě zachycené okamžiky svatebního dne.💗 S Lukášem jsme se skrze objektiv určitě neviděli naposledy a moc rádi jej všem doporučujeme!

Spokojení zákazníci, rodina Lupínkova.

LUPÍNKOVI

Focení s Lukášem bylo perfektní. Skvělá domluva, rychle domluvený termín, skvělý přístup a krásně to umí s dětmi. Opravdový profesionál, můžeme jen vřele doporučit 🙂
 
Spokojení zákazníci, novomanželé Kořínkovi

KOŘÍNKOVI

Fotky jsme zkoukli v rychlosti na mobilu a je to velká paráda! Moc děkujeme, těším se, až si je prohlídnu v klidu na počítači 🙂 Byli jsme s tebou moc spokojení, určitě tě budeme doporučovat, až někdo bude shánět fotografa, bylo to moc super, ještě jednou moc díky a já se pak ozvu, jak dojedeme do ČR, které fotky by šly do tisku.
 
Spokojení zákazníci, rodina Haraštova

HARAŠTOVI

Pan fotograf je velice vstřícný, rychlý termín na focení, krásné fotky, upravené fotky poslány během 4 dnů, jistě využiji jeho služby i v budoucnu. Doporučuji.

Spokojení zákazníci, Adriana & Peter

ADRIANA & PETER

Focení u Lukáše jsme dostali jako dárek a přestože vždy raději stojím za foťákem než před ním, tak jsme si to moc užili 🙂 Vše probíhalo hladce a rychle – od domluvení termínu až po opravdu expresní dodání výsledných fotografií.
Lukáš ustál i energického ročního psa a skvěle zachytil jeho šarm 🙂 moc děkujeme za zvěčněné vzpomínky

Spokojení zákazníci, novomanželé Košťálovi

KOŠŤÁLOVI

Fotečky už jsme si prohlédly a jsou úžasné! Moc za ně děkujeme. Určitě Vaše služby doporučíme rádi dalším.

Spokojení zákazníci, rodina Havlíčkova

HAVLÍČKOVI

6. 6. 2021 nás pan fotograf fotil s těhu bříškem. Dnes, 9. 6. už jsme mohli upravené fotky zveřejnit. Jsme moc spokojeni za krásné fota a děkujeme. Máme v plánu pana fotografa využít i na rodinné fotky, až se malý narodí 😊

Spokojení zákazníci, rodina Špačkova.

ŠPAČKOVI

Velká spokojenost 🙂 . Rychlá, operativní domluva na termínu. Skvělý přístup při focení, za krátkou dobu spousta krásných fotek. Neuvěřitelně rychle hotové fotky. Vřele doporučujeme 🙂
 
Spokojení zákazníci, rodina Tomšíkova

TOMŠÍKOVI

Moc děkujeme za fotky. Velice se nám líbí. V budoucnu Vaše služby rádi využijeme.

Spokojení zákazníci, novomanželé Florcovi

FLORCOVI

Moc děkujeme 🙂 spokojenost! Jsme rádi, že Vás známe 🙂

Spokojení zákazníci, novomanželé Prokešovi

PROKEŠOVI

Moc děkujeme za krásné svatební fotky. Práce fotografa byla naprosto špičková, v pohodě se začlenil mezi svatebčany, čímž vznikaly parádní fotky (i spoustu momentek, které si člověk ani v tu chvíli neuvědomil). Mohu vřele doporučit, jsme naprosto spokojeni. Určitě bychom rádi využili služeb i na další focení.

Spokojení zákazníci, rodina Brychtova

BRYCHTOVI

Fotky jsou naprosto skvělé, jsi super.

Spokojení zákazníci, Katka & Vlasťa

KATKA & VLASŤA

Děkujeme za fotky a super přístup. Taky se těšíme na příště.

Spokojení zákazníci, Lucka & Radek

LUCKA & RADEK

Naprostá spokojenost! Milý, vstřícný a profesionální fotograf. Skvělá domluva a celková komunikace. Za 3 dny jsme měli překrásné párové fotografie hotové. S panem Dolíhalem jsme zajisté nebyli fotit naposled. 🙂
 
Spokojení zákazníci, rodina Nečova

NEČOVI

Focení jsme si moc užili a to je co říct se dvěma malými dětmi! Ještě jednou mnohokrát děkujeme za krásné fotky.
 
Spokojení zákazníci, rodina Mazourova

MAZOUROVI

Vřele doporučujeme, pan fotograf je skvělý, umí to s dětmi, fotky jsme dostali obratem. Určitě to nebylo naše poslední focení s ním.
 
Spokojení zákazníci, rodina Štefánikova.

ŠTEFANIKOVI

Focení jsme si moc užili a zasmáli se. Pan fotograf je milý a vstřícný profesionál na svém místě. Krásné fotky jsme měli během dvou dnů. Děkujeme a rozhodně doporučujeme.
 
Spokojení zákazníci, rodina Liškova

LIŠKOVI

Děkujeme, fotečky jsou moc pěkné.

Spokojené zákaznice, Veronika & Hana

VERONIKA & HANA

Musím pochválit pana fotografa, jeho přístup a ochotu, rychlé zpracování a celkový výsledek fotografování. Máme krásnou památku. Mohu jen doporučit.
 

ŠVEHLOVI

Ahoj, moc děkujeme za fotky, jsou nádherný, i v okolí se všem moc líbí.
 
Spokojení zákazníci, novomanželé Sedláčkovi

SEDLÁČKOVI

Jinak moc děkujeme, fotky se nám moc líbily a budeme se těšit třeba někdy příště.

Spokojení zákazníci, novomanželé Břendovi

BŘENDOVI

Moc děkujeme za fotky. Jsou úžasné přesně podle očekávání. I váš přístup byl skvělý. Je vidět že fotíte s láskou a vaše práce vás opravdu baví. Určitě jsme se neviděli naposledy.

info@lukasdolihal.cz

+ 420 734 325 292

© Lukáš Dolíhal 2024