DÁRKOVÉ POUKAZY NA PORTRÉTNÍ FOCENÍ

Darujte nevšední zážitek v podobě profesionálního portrétního focení, ze kterého zůstanou vzpomínky na celý život. Dárkové poukazy jsou určené na focení jednotlivců, zamilovaných párů, veselých rodinek i domácích mazlíčů. Obdarovaný si sám může vybrat termín i lokaci focení.

BEZ TERMÍNU


Poukazy vždy platí 1 rok od data zakoupení. Obdarovaný si může zamluvit libovolný termín dle aktuální dostupnosti.

SKVĚLÝ DÁREK


Chcete darovat něco opravdu nezapomenutelného? Fotka bude vzpomínkou, ke které se můžete vrátit kdykoliv.

DO 48 HODIN


Dárkové poukazy obdržíte formou online PDF nejpozději do 48 hodin od objednání. Takže se nemusíte strachovat, jestli přijde včas.

NABÍDKA DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

Všechny 3 varianty poukazů lze použít na focení jednotlivců, párů, rodinek i domácích mazlíčků. Rozdílné jsou pouze počtem navštívených lokací a množstvím finálních fotek. Pokud si s výběrem nevíte rady, tak vám doporučím zlatou střední cestu, tedy balíček STANDARD.

Mini

1 místo v rámci 1 lokality
cca 30 minut focení
10 upravených snímků
stejné fotky v černobílé

2 000 Kč*

Standard

2 místa v rámci 1 lokality
cca 60 minut focení
20 upravených snímků
stejné fotky v černobílé

3 000 Kč*

Profi

3 místa v rámci 1 lokality
cca 90 minut focení
30 upravených snímků
stejné fotky v černobílé

4 000 Kč*

*V ceně poukazu není zahrnuta doprava fotografa na focení činící 7 Kč / km. Doprava se počítá od Velké Bíteše (počítá se i cesta zpět). Dopravu platí až zákazník, který poukaz využije. V případě výběru vhodného dne a lokace lze domluvit dopravu zdarma. Do 10 km  je doprava  také zdarma.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Pomocí tohoto formuláře snadno objednáte svůj vybraný poukaz. Stačí vyplnit několik povinných údajů a nejpozději do 48 hodin obdržíte e-mail s poukazem v PDF formátu a platební pokyny k uhrazení. Dárkové poukazy se stávájí aktivními v okamžiku přijetí platby.

    Obchodní podmínky najdete zde

    info@lukasdolihal.cz

    + 420 734 325 292

    © Lukáš Dolíhal 2024